Produkce

Česká republika

Varianty
2D projekce • Originální verze • Prostorový zvuk 5.1
Jazyk

Čeština

Dobrodružná cesta - Otázky kolem smrti a strachu

Celovečerní dokumentární film Viliama Poltikoviče se vydává na dobrodružnou cestu k otázkám kolem smrti a strachu spojeného s ní. Prostřednictvím hereckého průvodce Jaroslava Duška prozkoumává, jak pomocí strachu ze smrti můžeme využívat a ovládat chování lidí. Film nahlíží na různé kulturní přístupy k tématu smrti, včetně těch, které smrt nevnímají jako strašák. Moderní věda, stejně jako tradiční moudrost, nabízí alternativní pohledy na smrt, které mohou změnit naše chápání života. Skrze osobní příběhy lidí, kteří překonali svůj strach ze smrti, nám film ukazuje, že přístup ke smrti může ovlivnit kvalitu našeho života.

Režie Viliam Poltikovič Spisovatel Viliam Poltikovič Hrají Raymond Moody, Jaroslav Dušek, Michal Viewegh, dalajlama Tändzin Gjamccho, Stanislav Grof (MUDr.), Andrew Urbiš (PhDr.), Miroslav Krejčíř (MUDr., PhDr.)
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8
Image 9
Image 10
Image 11
Image 12
Image 13
Image 14
KDE NÁS NAJDETEBoženy Němcové 720549 01 Nové Město nad MetujíFacebookMěstský klub v Novém Městě nad Metují
PRO NÁVŠTĚVNÍKYPokladny kina jsou otevřeny 30 minut před prvním představením.kancelář MK - zadní vchod budovy kina, obvykle 8:00 - 14:00 Vstupenky také v prodeji v Informačním centru, Husovo nám., Nové Město nad Metují